1. Zapraszam na modlitwę różańcową, której potrzebę i siłę wskazuje papież Franciszek prosząc o modlitwę za Kościół i ochronę od ataków szatana. Codziennie różaniec po mszy św. o godz.17.00, w niedziele o 8.30.
  2. Dziś zbiórka do specjalnych puszek na Papieskie Dzieło Trzeciego Tysiąclecia – żywe wotum wdzięczności św. Janowi Pawłowi II w postaci stypendiów dla ubogiej młodzieży.
  3. W tym tygodniu będą dostarczone do naszych domów wypominki. Zbliża się miesiąc listopad, czas szczególnie intensywnej modlitwy za zmarłych. Na kartkach wypominkowych będą podane dwie daty w czasie których będziemy modlili się za zmarłych wypisanych na nich.
  4. W przyszłą niedzielę taca inwestycyjna. Przyszły już części elektroniczne zakupione w Niemczech do wiatrownic i są montowane w miejsce starych.