Niepokalane Poczęcie NMP

1. Roraty w poniedziałek, środę, piątek o 6.00, we wtorek i czwartek o 7.00. W poniedziałek, środę i piątek po roratach zapraszamy na śniadanie do Sali Dolnej. W
  2. Dużo zależy od rodziców, czy zechce im się wstać i przywieść dzieci na roraty, które trzeba uczyć wyrzeczeń, umartwienia a nie tylko zabezpieczać im wszelkie wygody.
  3. Dziś po mszy św. o godz. 11.00 kolejne spotkanie dla rodziców dzieci komunijnych i bierzmowanych. Na spotkanie może przyjść każdy, kto chciałby posłuchać słowa o małżeństwie i rodzinie
  4. W tą środę proboszcz spowiada w Ćmiłowie przez cały dzień, więc zaprasza na kawę do kancelarii parafialnej we czwartek. Od 16.00-18.00 można wpaść i pogadać nie tylko o spawach kancelaryjnych.
  5. Rekolekcje adwentowe w naszej parafii rozpoczną się we czwartek 19.grudnia i zakończą się w sobotę 21 grudnia, przed IV niedzielą Adwentu. Rekolekcje wygłosi ks. dr Janusz Gzik, proboszcz z parafii Matko Bożej Pocieszenia z Krasnegostawu. Jak jeszcze byłem w seminarium a on był wikarym w katedrze, wszyscy biegliśmy na mszę do katedry, gdy ks. Janusz głosił kazania. Ma ten dar przepowiadania Słowa Bożego coraz mocniejszy. Trzeba zaplanować swój czas tak, żeby uczestniczyć w całych rekolekcjach, a nie tylko w sobotę przyjść na spowiedź. Robota będzie zawsze, a rekolekcje nie.
  6. Dziś puszka na pomoc Kościołowi na Wschodzie.
  7. Prośba do radnych o rozniesienie opłatków na swoich odcinkach. Ofiary z opłatków na spłatę długu za organy, który wynosi 30.000 zł.
  8. W przyszłą niedzielę przez kościołem kiermasz prac wykonanych przez dzieci pod kierunkiem Koła Gospodyń Wiejskich z Wilczopola.
  9. Intencje mszy św.
  10. Zapowiedzi