Dnia 24.09.2017 o godzinie 18:00 w naszej Parafii rozpocznie się Seminarium Odnowy Wiary. Spotkania będą odbywały się raz w tygodniu w niedzielę po Mszy Świętej o 18:00. Seminarium będzie trwało 12 tygodni.

Zachęcamy do przeczytania kilku świadectw osób świeckich z innych Seminariów. Osoby wyraziły chęć na publikacje ich świadectw.


  • Podczas Seminarium doświadczyłam obecności z Jezusem, Bogiem Ojcem i Duchem Świętym. Umocniło mnie to i pokazało, że to jest moja szansa na życie w Chrystusie, życie w pełni, w obfitości Bożej Miłości. Odkryłam, że jestem Jego ukochanym, upragnionym i wyczekanym dzieckiem. Bardzo długo mnie szukał, a ja w końcu, w pełni odważyłam się otworzyć Mu drzwi do swojego serca. On jest moim Panem i Zbawicielem ma dla mnie najlepszy plan i mnie przez życie przeprowadzi, jeśli będę żyła w Nim i w Jego miłości. Chwała Panu!

Renata, 25 l.


  • Przeżywanie tego Seminarium uświadomiło mi, jak daleko pozostawałem od Boga i jak niewiele Go znałem, mimo że uznawałem się za gorliwego katolika. Dziś wiem, że wszystkie moje lęki, niepowodzenia, frustracje miały źródło w tym, że zaplanowałem swoje życie po swojemu. Dzisiaj wyznaję, że Jezus jest moim Panem i przyjmę wszystko, czym mnie obdarzy. Tobie Panie oddaję swoje życie.

Daniel, 22 l.


  • Podczas Seminarium Jezus przyszedł do mnie z darem przebaczenia moim rodzicom. Byłam pewna, że mam to za sobą, a jednak nie. Pan rozbijał moje serce z niewiary i szeptał, jak bardzo mnie kocha. Pokazał mi podstęp szatana i jego wmawianie, że nie jestem godna miłości i zbawienia. Jestem godna! Bo jestem księżniczką. Mam w sercu spokój i radość. Jezus jest moim Panem, chcę dzielić się z innymi, jak Pan wiele zmieniał w moim sercu. Chwała Panu!

Gosia, 36l.