1. Dziś Niedziela Biblijna i Narodowy Dzień Czytania Pisma Świętego. W tym roku czytamy List św. Pawła Apostoła do Galatów. Będziemy się starali przeczytać go w czasie majówek, ale zachęcam do takiej wspólnej lektury w waszych domach.
  2. Nabożeństwa majowe w tygodniu po mszy św. o godz. 18.00, w niedziele i święta przed mszą św. o godz. 9.00.
  3. Jutro 1.maja mszę św. o godz. 9.00 i 18.00
  4. Przypominam, że 2.05 jest Święto Flagi, naszej polskiej flagi. Pamiętajmy o wywieszeniu flagi narodowej na naszych posesjach.
  5. We środę 3 maja Uroczystość NMP Królowej Polski. Msze św. w porządku niedzielnym 9.00, 11.00 i 17.00.
  6. W I czwartek miesiąca Wspólnota Przyjaciele Oblubieńca zaprasza na mszę św. zakończoną uwielbieniem i posługą modlitwy wstawienniczej w różnych potrzebach za przyczyną NMP Patronki naszej parafii. Chcielibyśmy, aby taka msza św. była w każdy I czwartek miesiąca. Dlatego z racji na miesiąc maj rozpoczniemy o godz. 18.00 majówką, a po niej będzie msza św. i uwielbienie.
  7. W tym tygodniu wypada I piątek i I sobota miesiąca. Spowiedź w piątek od 17.30, msza św. o godz. 18.00; w sobotę spowiedź od 15.30, msza św. o godz. 16.00. Serdecznie zapraszamy później na różaniec, wystawienie Najświętszego Sakramentu i medytację przygotowaną przez panią dyrektor i nauczycieli z naszej szkoły. Wizyty u chorych w piątek i sobotę nie będzie ze względu na moją kontuzjowaną nogę.
  8. W przyszłą niedzielę rozpoczniemy poświęcenie pól: msza św. w intencji dobrych urodzajów i procesja do 4 stacji. Program poświęcenia podam dziś tylko na ten tydzień, resztę w najbliższym czasie.
  • Wilczopole Komasacja – 07.05 (niedziela) – godz. 15.00
  • Kliny – 07.05 (niedziela) – godz. 17.00
  1. Dziękuję za ofiary na organy wpłacane na konto parafii, czy przynoszone do zakrystii. Na konto wpłynęło 200 zł, w zakrystii 200 zł. Obecnie mamy już zebrane na budowę organów 30.000 zł. Jutro przyjeżdża pan Krzysztof Deszczak, organmistrz z projektem stalowej ramy, którą musimy najpierw wykonać, aby na niej mógł montować organy.