1. Dziś I Komunia Święta w naszej parafii. Po raz pierwszy do tego sakramentu przystąpiło 14 dzieci. Jutro rozpoczniemy Biały Tydzień, każdego dnia dzieci będą modliły się najpierw za swoich bliskich, dziękując Bogu za swoich rodziców, rodzeństwo, dziadków, chrzestnych oraz za inne dzieci, które w całym świecie przystąpiły do I Komunii św., zwłaszcza w krajach misyjnych.
  2. Dzieci pierwszokomunijne jako dar ołtarza ofiarowały w tym roku obrusy na ołtarz na okres zwykły, Adwent i obrus maryjny, których do tej pory nie mieliśmy.
  3. Nabożeństwa majowe w tygodniu po mszy św. o godz. 18.00, w niedziele i święta przed mszą św. o godz. 9.00.
  4. W I czwartek miesiąca zapraszam na mszę św. o uzdrowienie duchowe i fizyczne. Po mszy św. nabożeństwo z posługą modlitwy wstawienniczej w różnych potrzebach za przyczyną NMP Patronki naszej parafii. Chcielibyśmy, aby taka msza św. była w każdy I czwartek miesiąca. Dlatego z racji na miesiąc czerwiec rozpoczniemy o godz. 18.00 nabożeństwem czerwcowym, a po niej będzie msza św. i uwielbienie.
  5. W tym tygodniu wypada I piątek i I sobota miesiąca. Spowiedź w piątek od 17.30, msza św. o godz. 18.00; w sobotę spowiedź od 15.30, msza św. o godz. 16.00. Serdecznie zapraszamy później na różaniec, wystawienie Najświętszego Sakramentu i medytację przygotowaną przez panią dyrektor i nauczycieli z naszej szkoły. Wizyta u chorych w piątek i sobotę wg normalnego rozkładu.
  6. W przyszłą niedzielę rocznica I Komunii Świętej o godz. 11.00. Spowiedź rocznicowa będzie w piątek o 17.30 (włączona w spowiedź pierwszopiątkową). Będzie spowiadało kilku księży.
  7. Dziękuję za ofiary na organy wpłacane na konto parafii, czy przynoszone do zakrystii. Ostania ofiara 500 zł. Obecnie jesteśmy na etapie kupowania stali na ramę pod organy, którą będzie wykonywał i zamontuje na chórze Michał Mańko.
  8. Działa już nowa strona parafialna. Można na nią wejść pod starym adresem lub nowym: parafiawilczopole.pl. Serdecznie zapraszam!
  9. Dziś puszka na poszkodowanych z zawalonej kamienicy na ul. Lubartowskiej. Zebrane pieniądze przekażemy Caritas, która pomoże poszkodowanym mieszkańcom.