1. Dziś o godzinie 17.00 Abp Stanisław Budzik udzieli sakramentu bierzmowania młodzieży z III klasy Gimnazjum. Dziękujemy małżeństwom Beacie i Tomkowi Kazulom, Ani i Krzysztofowi Dzierżakom i Grzegorzowi i Małgosi Boguszom za spotkania formacyjne z młodymi przygotowujące ich do przyjęcia tego sakramentu. Podziękowania kierujemy także do ekipy, która w piątek i sobotę prowadziła kurs ewangelizacyjny wprowadzający bezpośrednio młodzież w przeżycie spotkania z Duchem Świętym w sakramencie bierzmowania: Albertowi i Magdzie Majcherom, Marii Studzińskiej, Ani i Krzysztofowi Dzierżakom oraz Marcie i Alicji ze wspólnoty Nowe Jeruzalem z Lublina.
  2. W Dzień Matki 26.maja o godz. 17.00 w Centrum Kultury w Gminie Głusk w Dominowie odbędzie się koncert dla mam w wykonaniu dzieci i młodzieży z naszego ogniska muzycznego. Wystąpi zespół wokalny „Wilczopole” pod kierunkiem pani Aleksandry Obary oraz Mikołaj Bogusz (skrzypce), Aleksandra Sadowska (skrzypce) i Julia Jędzura (gitara, śpiew), Zuzanna Jędzura (pianino). Serdecznie zapraszamy!!
  3. Dziękuję za tacę inwestycyjną z miesiąca maja, która zostanie przeznaczona na zapłacenie faktury za gaz za ogrzewanie kościoła.
  4. Zapraszam na majówki, codziennie o godz. 18.00 w tygodniu.