1. Dziś rocznica I Komunii Świętej. Dzieciom życzymy wiele łaski Bożej z osobistych spotkań z Jezusem Chrystusem Eucharystycznym. Rodzicom owocnego przekazywania wiary dzieciom, by na jej fundamencie budowały swoje życie.
  2. Nabożeństwa czerwcowe w tygodniu po mszy św. o godz. 18.00, w niedziele i święta przed mszą św. o godz. 9.00.
  3. Dziś I niedziela miesiąca, po mszy św. o godz. 9.00 spotkanie kółek różańcowych i zmiana tajemnic.
  4. Dziś zbieramy do puszek ofiary na Świątynię Opatrzności Bożej w Warszawie – wotum Narodu Polskiego za Bożą Opatrzność nad nami.
  5. Jutro święto NMP Matki Kościoła – tradycyjnie nazywany II Dniem Zielonych Świąt. Msze św. o godz. 9.00 i 18.00. Rozpoczyna się okres zwykły w liturgii Kościoła.
  6. 8 czerwca 2017 o godz. 12.00 w Archikatedrze Lubelskiej abp Stanisław Budzik odprawi mszę św. wraz z księżmi obchodzącymi srebrny jubileusz kapłaństwa – to mój rocznik święceń. Serdecznie zapraszam wszystkich chętnych parafian do udziału w naszym jubileuszu.
  7. Działa już nowa strona parafialna. Można na nią wejść pod starym adresem lub nowym: parafiawilczopole.pl. Serdecznie zapraszam!