1. Dzisiejsza taca przeznaczona na seminarium duchowne.
  2. Jutro o godz. 18.00 młodzież z klasy III gimnazjum gromadzi się mszy św. dziękczynnej za czas nauki w naszej szkole, za egzaminy gimnazjalne, które dobrze wypadły, z prośbą o błogosławieństwo Boże na czas wakacji i dobry start w nowych szkołach.
  3. Msza św. na zakończenie roku szkolnego w piątek o 8.30
  4. W piątek Uroczystość Najświętszego Serca pana Jezusa – odpust w parafii na ul. Kunickiego. Główna msza św. o godz. 18.00. W tym dniu nie obowiązuje post od pokarmów mięsnych.
  5. We czwartek Oktawa Bożego Ciała. Po mszy św. o godz. 18.00 procesja eucharystyczna wokół kościoła. Do organizacji i prowadzenia procesji zapraszam strażaków, lektorów i ministrantów; proszę dzieci komunijne, a także wszystkie inne dziewczynki chętne do sypania kwiatów. Proszę o przygotowanie ołtarzy: I na wewnętrznym parkingu za kościołem wspólnota „Przyjaciele Oblubieńca”, II na przejściu do p. Gorzelów Kółka Różańcowe, III przy figurze MB Droga Neokatechumenalna i IV przy krzyżu Legion Maryi.
  1. W przyszłą niedzielę taca inwestycyjna.