1. W przyszłą niedzielę 27.sierpnia taca inwestycyjna. Wykonanie ramy podtrzymującej organy dotychczas kosztowało nas 4570 zł. W przyszłym tygodniu będziemy ja montowali na chórze. Dziękuję za ofiary bezimienne na organy 100 zł i 200 zł.
  2. Rekolekcje przed odpustem w tym roku głosi ks. Prał. Sławomir Laskowski, proboszcz MB Królowej Polski w Lublinie, który 28 lat był na misji w Homlu na Białorusi. 8-9.09.2017 godz. 9.00 i 18.00. W sobotę 9.sierpnia dzień spowiedzi – w tym roku będą nabożeństwa pokuty i pojednania.
  3. Dzień Dziękczynienia 10.września z udziałem zespołu Coś Tak O. Przygotujmy pierogi, ciasta, grochówkę, smalec, chleb, ogórki, bigos itd. W kościele w przedsionku będzie puszka na ofiary na fanty, gdyby ktoś nie miał nic do ofiarowania na loterię.
  4. W sobotę Uroczystość Matki Bożej Częstochowskiej, msze św. o godz. 9.00 i 16.00