1. Uroczyste rozpoczęcie roku szkolnego w poniedziałek 4 września. Msza św. o godz. 8.15
  2. Dziś taca inwestycyjna. Powoli zaczynają się wydatki, sama rama pod organy pochłonęła dotychczas ponad 4500 zł, a to dopiero początek prac.
  3. Rekolekcje przygotowujące nas do przeżycia odpustu parafialnego przeprowadzi ks. Prał. Sławomir Laskowski, proboszcz MB Królowej Polski w Lublinie w piątek i w sobotę 8-9.września, nabożeństwa o godz. 9.00 i 18.00. W sobotę dzień spowiedzi.
  4. Dzień Dziękczynienia czyli festyn odpustowy z udziałem zespołu „Coś Tak O” oraz wielu innych artystów, przede wszystkim rodzimych talentów. Prośba o pierogi, ciasta, grochówka, smalec, chleb, ogórki, bigos itd. Kto i ile zrobi? – proszę zgłaszać do szefowej rady parafialnej Marii Studzińskiej. Prosimy przynosić fanty na loterię lub złożyć ofiarę na zakup fantów do puszki w przedsionku kościoła.
  5. W tym tygodniu wypada I piątek. Msza o godz. 18.00, spowiedź od 17.30 i I sobota miesiąca – SPOWIEDŹ OD 15.30, MSZA ŚW. O GODZ. 16.00. Wizyta u chorych normalnie.