1. Uroczystość Wszystkich Świętych wypada w tym roku we środę. Msze św. o godz. 9.00 i 11.00 i 17.00.
  2. 2 listopada wspomnienie wszystkich wiernych zmarłych – dzień zaduszny. Msza św. o godz. 18.00.
  3. Od listopada wracamy do stałej godziny odprawiania mszy św. w tygodniu czyli do godz. 18.00 tylko w sobotę o godz. 16.00.
  4. Przypominam, że w dniach 1-8.listopada można uzyskać odpust zupełny dla kogoś zmarłego odwiedzając w tym dniu cmentarz z modlitwą za zmarłych.
  5. Taca inwestycyjna w ubiegłą niedzielę wyniosła 1600 zł. Obecnie na koncie parafialnym z przeznaczeniem na organy mamy zgromadzone 45000 zł. Musimy cierpliwie czekać pewnie do maja na naszą kolej. Pan Krzysztof Deszczak zawsze mówił, że trzeba czekać 2 lata i właśnie te dwa lata upłyną ok. maja-czerwca. Myślałem, że da się coś przyspieszyć, ale on jest precyzyjny. My mamy co robić, choć powoli ale idziemy do przodu. Po skończeniu ramy pod organy zaczniemy projektowanie i wykonywanie szafy akustycznej czyli obudowy organów.
  6. Dziś taca na misje przełożona z ubiegłego tygodnia, ponieważ wtedy była taca inwestycyjna.
  7. W tym tygodniu wypada I piątek i sobota miesiąca. Spowiedź w piątek od 17.30, w sobotę od 15.30, wizyta u chorych normalnie.
  8. Kończy się 5-cio letnia kadencja rady parafialnej. Dekret abpa Budzika odnośnie wyboru nowych rad parafialnych w Archidiecezji Lubelskiej.