Zapraszamy na pielgrzymkę do Medjugorie. Pielgrzymka organizowana wspólnie z parafią w Rogóźnie. Zgłoszenia u ks. Proboszcza. Mamy ok. 15-20 miejsc.

Program pielgrzymki  do  Medziugorje.

 

Termin:14-21.04. 2018

 

1 dzień: wyjazd z Rogóźna w godzinach porannych, przejazd do Budapesztu, kolacja, nocleg.

 

2 dzień: śniadanie, przejazd przez Węgry do Plitwic, zwiedzanie Jezior Plitwickich (rejs statkiem), przejazd do Seged Donij, kolacja, nocleg.

 

3 dzień: śniadanie, przejazd do Trogiru, spacer po mieście (katedra, ratusz, loggia miejska), przejazd do Splitu, zwiedzanie miasta (pałac Dioklecjana), przejazd do Medziugorie na kolację i nocleg.
4 dzień: śniadanie, pobyt na terenie sanktuarium, udział we mszy świętej i Drodze Krzyżowej na Kriżevać, przejście na miejsce objawień Podbrdo, spotkanie z widzącymi (jeśli będą), powrót do hotelu na kolację i nocleg.

 

5 dzień: śniadanie, wycieczka Mostaru, zwiedzanie miasta (stary most, dom turecki, meczet), powrót do Medziugorje, pobyt na terenie sanktuarium, kolacja, nocleg.

 

6 dzień: śniadanie, wycieczka do Dubrownika, zwiedzanie miasta (katedra, kościół św. Błażeja, kościół Jezuitów, spacer po Stradunie, powrót do Medziugorie, kolacja, nocleg.

 

7 dzień: śniadanie, przejazd do Budapesztu, kolacja, nocleg.

 

8 dzień: śniadanie, ewentualnie krótkie zwiedzanie Budapesztu (katedra Macieja, góra św. Gelerta, Parlament, plac Milenium, mosty Budapesztu), przejazd do Rogóźna.

 

Świadczenia:

-7 noclegów (2  w Budapeszcie, 4 w Medziugorje,  1 w okolicach Trogiru)

-7 śniadań, 7 kolacji,

– ubezpieczenie KL, NNW i OC organizatora,

– przejazd na całej trasie autokarem z barkiem i video,

– opieka pilota,

– słuchawki.

 

Ewentualne wstępy do obiektów i parków uczestnicy pokrywają we własnym zakresie.

(Plitwice – 100.00HRK, Mostar – 3.00EUR, Trogir- 20.00HRK, Split -20.00HRK)

 

Kurs: 1.00HRK – 0.5PLN.              Cena: ok. 1690.00 PLN