1. Dziś Niedziela Biblijna i Narodowy Dzień Czytania Pisma Świętego. W tym roku czytamy List św. Pawła Apostoła do Rzymian. Zachęcam do rodzinnej lektury tego Listu w waszych domach.
  2. Dziękuję za ofiary na organy wpłacane na konto parafii, czy przynoszone do zakrystii. Na konto wpłynęło 200 zł, w zakrystii 200 zł, 170 zł. Na remont dachu na konto parafii wpłynęło 200 zł. Remont dachu rozpoczniemy w przeciągu 2 tygodni. Jeśli chodzi o organy – obecnie p. Arek Toruń będzie wykonywał pierwszą część szafy akustycznej, pomiary zostały dokonane.
  3. We czwartek msza św. z udziałem ks. Antoine Tahhanian, Aleppo (Syria).
  4. 1% na Dobry Siew
  5. W miejsce katechez, które ogłaszałem w ubiegłą niedzielę, podjęliśmy decyzję z ekipą katechistów, by zaprosić chętnych do ewangelizacyjnych spotkań plenerowych na placach w Lublinie w kolejne niedziele wielkanocne, które  rozpoczynają się o godz. 16.00. Organizujemy wyjazd spod naszego kościoła o 15.30 do kościoła św. Józefa na LSM, o 16.00, stamtąd wyruszamy do wąwozu – miejsca spacerowego na LSM. W ten sposób poprzez uczestnictwo w 4 spotkaniach można wejść do wspólnoty.
  6. W przyszłą niedzielę taca inwestycyjna.