1. Dziś Uroczystość NMP Częstochowskiej. Odpust w Żabiej Woli w Kazimierzówce.
  2. W najbliższą sobotę 1.09 o godz. 7.00 wyruszy spod katedry pielgrzymka do Wąwolnicy – Grupa Lublin-Południe z naszego dekanatu. Zaproszenie arcybiskupa przeczytać.
  3. Taca inwestycyjna z ubiegłej niedzieli wyniosła równo 2000 zł. Ofiara bezimienna na organy 500 zł. Obecnie w renowacji są 2 wiatrownice – m.in. dokonywana jest wymiana elektrozaworów, dzięki którym doprowadzane jest powietrze do piszczałek – koszt elektrozaworów, a jest ich bardzo dużo ok. 15.000 zł.
  4. W przyszłą niedzielę Dzień Dziękczynienia w naszej parafii. Msza św. dziękczynna o godz. 12.00. Po niej przemarsz na boisko za szkołę i tam rozpoczniemy świętowanie. Bardzo proszę o pomoc strażaków i wszystkich, kto mógłby się włączyć do rozstawiania namiotów. Prace zaczynamy o 8.00. Będzie otwarta szkoła, żeby przynosić ciasta i inne produkty.
  5. Przypominam, że trzeba zrobić: pierogi, ciasta, grochówka, smalec, chleb, ogórki, bigos itd. Potrzebne są fanty, rzeczy na licytację. Kto z pracy mógłby załatwić jakieś bony, talony, bilety, wejściówki na basen itd. Dziś przed kościołem będzie ministrant z puszką na ofiary na fanty. Do tej pory do puszki zebraliśmy 140 zł. Przez cały tydzień będzie otwarty przedsionek kościoła i tam będzie można przynosić fanty lub ofiary na fanty.
  6. Kto chciałby włączyć się do obsługi stanowisk festynowych? Zapraszam do obsługi stanowisk także młodzież.
  7. Ogromna prośba, żeby poprzez facebooka rozesłać zaproszenie na nasz Dzień Dziękczynienia. Proszę o przekazanie info z plakatem z mojego profilu bądź z  profilu naszej parafii.
  8. W tym roku odpust parafialny w niedzielę 9.09.2018, samo święto Narodzenia NMP wypada 8 września w sobotę, dlatego w tym roku rekolekcje przed odpustem rozpoczniemy w piątek 7.09 o godz. 18.00 mszą w wigilię Uroczystości Narodzenia NMP, następnie w sobotę 8.września, będzie to również dzień spowiedzi msze o 9.00 i 18.00. Spowiedź pół godz. przed mszami. Głosi ks. dr Krzysztof Kwiatkowski, kanclerz kurii. W niedzielę odpustową 9.09.2018 poprowadzi ks. infułat Jan Pęzioł z sanktuarium MB w Wąwolnicy.