1. Spotkanie rodziców i młodzieży przygotowującej się do sakramentu bierzmowania we środę o godz. 17.00 w kościele. Obowiązkowa obecność, dokonamy podziału na grupy, ponieważ do bierzmowania przystąpi 40 osób.
  2. Spotkanie ministrantów we środę o godz. 16.00
  3. W przyszłą niedzielę 23.09.2018 na mszach św. o godz. 9.00 i 11.00 gościć będziemy pana Krzysztofa Deszczaka, który przedstawi nam plan montażu organów w naszym kościele oraz pokaże niektóre szczegóły prac związanych budową organów.
  4. Jutro w poniedziałek 17.09.2018 o godz. 16.00 w OSP Mętów odbędzie się spotkanie organizowane przez Ministerstwo Środowiska „Czyste powietrze. Ekodopłaty na wymianę pieca i termomodernizację”. Od jutra rusza program rządowy – Czyste powietrze – w trosce o zdrowie, klimat i środowisko, na które rząd chce przeznaczyć w ciągu 10 lat ok. 13 mld zł.

5. Po mszy św. zbiórka do puszki na Ewangelizację w Mediach Katolickich