1. 31 października zapraszam na ostatni różaniec październikowy i Wigilię Wszystkich Świętych – modlitwę uwielbienia wraz z Kościołem w Uwielbieniu czyli ze świętymi znanymi i nieznanymi.
  2. Uroczystość Wszystkich Świętych wypada w tym roku we czwartek. Msze św. o godz. 9.00, 11.00 i 17.00.
  3. 2 listopada wspomnienie wszystkich wiernych zmarłych – dzień zaduszny. Msza św. o godz. 18.00. Jest to także I piątek miesiąca a w sobotę I sobota miesiąca. Spowiedź w piątek od 17.30, w sobotę od 15.30, wizyta u chorych normalnie.
  4. Od listopada wracamy do stałej godziny odprawiania mszy św. w tygodniu czyli do godz. 18.00 tylko w sobotę o godz. 16.00.
  5. Przypominam, że w dniach 1-8.listopada można uzyskać odpust zupełny dla kogoś zmarłego odwiedzając w tym dniu cmentarz z modlitwą za zmarłych.
  6. Dziś październikowa taca inwestycyjna, która miała być tydzień temu, ale racji na niedzielę misyjną musieliśmy zebrać tacę na misje. Dziękuję za indywidualne wpłaty, ostatnio bezimienna ofiara 500 zł. Przypominam o możliwości nabywania cegiełek w kwocie od 1000 zł w wzwyż, ofiarodawcy zostaną imiennie umieszczeni na specjalnej tablicy pamiątkowej w przedsionku kościoła.
  7. Prace przy organach ruszyły chyba na dobre. Możemy zobaczyć kolejny element szafy akustycznej pokazujący zarys naszych organów. Zapłaciliśmy pierwszą fakturę za szafę 7680 zł. Pan Deszczak zabrał kolejną skrzynię z częściami organowymi, trwają prace konserwatorskie nad płucami organów – wiatrownicami. Po długim oczekiwaniu zaczęło się coś dziać. Nieśmiało liczę na pierwszy koncert na I komunię św. 2019 roku. Oby !!!
  8. Dziś po mszy św. puszka na pomoc prześladowanym katolikom w Pakistanie organizowana przez Stowarzyszenie Pomoc Kościołowi w Potrzebie. Można wysyłać smsy – koszt smsa 2 zł, zobaczyć film o sytuacji chrześcijan w Pakistanie. Wszystkie szczegóły na stronie internetowej parafii.