1. Wczoraj zakończyliśmy rekolekcje adwentowe, które prowadził ks. Ryszard Winiarski. Zapowiadałem, że jeszcze takiego rekolekcjonisty nie było w naszej parafii i myślę, że to potwierdzacie. Chciałbym możliwie szybko udostępnić nagrania z rekolekcji na stronie internetowej parafii i na FB, na którym są dostępne kazania z piątku i soboty (była transmisja online). Kazanie piątkowe ma już ponad 500 wyświetleń. Dziękuję za obsługę kuchni dla księdza rekolekcjonisty i spowiedników paniom ze wspólnoty neokatechumenalnej. Dziękuję za pierogi, barszcz, wędliny, ciasta i inne dary na stół rekolekcyjny i na Święta.
  2. Dziś w niedzielę 23.12.2018 w godzinie miłosierdzia czyli od godz. 15.00 możliwość spowiedzi świątecznej.
  3. W poniedziałek ostatnie roraty o godz. 6.00.
  4. Porządek liturgii w czasie Świąt:
  • Pasterka 24.12.2018 o północy. Taca z pasterki przeznaczona na „Fundusz Obrony Życia”.
  • W Narodzenie Pańskie msze św. o godz. 9.00 i 11.00 i 17.00.
  • W drugi dzień Świąt, w św. Szczepana msze św. o 9.00 i o 11.00 i 17.00. Po mszy o 17.00 czyli o godz. 18.00 tradycyjnie zapraszam na Wieczór Kolędowy. W drugi dzień Świąt taca na KUL i błogosławieństwo owsa.

Święto św. Jana Apostoła i Ewangelisty 27 grudnia. Msze św. o godz. 9.00 i 18.00 z rozdawaniem poświęconego wina. Po mszy wieczornej zapraszam Radę Parafialną na spotkanie opłatkowe i święcone wino

4. Program kolędy ogłoszę w czasie Świąt.