1. W Wielkim Poście zapraszamy codziennie od poniedziałku do piątku na poranną mszę św. z jutrznią o godz. 6.00. Trwa 45 min.
  2. W poniedziałek 25 marca Uroczystość Zwiastowania Pańskiego. Msze św. o godz. 9.00 i 18.00. Adopcja Dziecka Poczętego.
  3. Droga krzyżowa dla dzieci i młodzieży w piątek o godz. 16.30. Droga krzyżowa dla dorosłych o 17.30 przed mszą św. o godz. 18.00.
  4. Już w najbliższy piątek tj. 29.03. po raz piąty  wyruszy z Lublina Ekstremalna Droga Krzyżowa. Rozpocznie się Mszą  św. pod przewodnictwem ks. bp Mieczysław Cisło w kościele Nawrócenia św. Pawła o godz. 19.00. Chętni mogą zgłaszać się poprzez stronę edk.lublin.pl. Szczegóły na plakatach i na stronie internetowej naszej parafii.
  5. Rekolekcje wielkopostne w naszej parafii odbędą się od 11-13.kwietnia 2019 czyli od czwartku do soboty przed Niedzielą Palmową. Rekolekcje prowadzi ks. dr Krzysztof Podstawka, proboszcz parafii bł. Jerzego Frasatiego w Lublinie i Dyrektor Programowy Radia Plus Lublin.
  6. Dziś w ramach katechezy dla dorosłych i młodzieży głoszonych przez Drogę Neokatechumenalną obwieszczenie kerygmatu czyli Słowa Boga, która ma moc zmienić twoje może szare, nudne, trudne życie. Jeśli nie jesteś w stanie mówić pewnie „Życie jest piękne” to kerygmat może to odmienić. Wołam – nie bój się i przyjdź! Dziś o godz. 18.00.