1. 31 października zapraszam na ostatni różaniec październikowy i Wigilię Wszystkich Świętych – czyli czuwanie ze świętymi. Po mszy św. i różańcu o godz. 19.00 rozpoczniemy Wigilię Wszystkich Świętych. Modlitwę uwielbienia ze świętymi znanymi i nieznanymi poprowadzi wspólnota Przyjaciele Oblubieńca. Wskazane przebranie się za któregoś z ulubionych świętych. Szczególnie zapraszam dzieci i młodzież przygotowującą się do bierzmowania (w ramach cotygodniowych spotkań). 
  2. Uroczystość Wszystkich Świętych wypada w tym roku w piątek. Msze św. o godz. 9.00, 11.00 i 17.00. 
  3. 2 listopada wspomnienie wszystkich wiernych zmarłych – dzień zaduszny. Msza św. o godz. 9.00 i 16.00. 
  4. 1 i 2 listopada wypada I piątek miesiąca i I sobota miesiąca. Przypominam, że ci, co odprawiają 1 piątki i soboty miesiąca mają obowiązek przyjąć w tym dniu komunię świętą wynagradzającą NSJ i NS Maryi, wyspowiadać się muszą tylko ci, którzy nie są w stanie łaski uświęcającej. Spowiedź w piątek i w sobotę przed mszami św. Wizyta u chorych przełożona na następny tydzień.
  5. Od listopada wracamy do stałej godziny odprawiania mszy św. w tygodniu czyli do godz. 18.00 tylko w sobotę o godz. 16.00.
  6. Przypominam, że w dniach 1-8.listopada można uzyskać odpust zupełny dla kogoś zmarłego odwiedzając w tym dniu cmentarz z modlitwą za zmarłych. 
  7. Z prasą katolicką można nabyć krótkie rozważania różańcowe pomocne do modlitwy za rodzinę, chorych i za zmarłych.