1. Przypominam, że od listopada wracamy do odprawiania mszy św. w tygodniu o godz. 18.00 tylko w sobotę o godz. 16.00, poniedziałek – dzień wolny.
  2. W dniach 1-8.listopada można uzyskać odpust zupełny dla kogoś zmarłego odwiedzając w tym dniu cmentarz z modlitwą za zmarłych. 
  3. 17. listopada (niedziela) o godz. 18.00 kolejny koncert organowy, który zagra pan Rudolf Steiner, były organista katedralny, kompozytor. Poprosiłem go o lżejszy repertuar do słuchania – będzie to mozaika znanych utworów, które śpiewamy w czasie liturgii w jego aranżacji. Panu Rudolfowi będzie towarzyszyła przy wykonaniu dwóch utworów pani Barbara Brzozowska (śpiew).
  4. W przyszłą niedzielę 10. Listopada przed mszą św. o godz. 10.30 koncert patriotyczny w wykonaniu uczniów naszego ogniska muzycznego, a konkretnie zespołu wokalnego „Wilczopole”. Koncert wyjątkowo przed mszą św., ponieważ po mszy są wypominki.
  5. Zaległa wizyta u chorych w piątek i w sobotę wg ustalonego planu.
  6. Dzisiejsze ofiary złożone do puszki przeznaczone na „Pomoc Kościołowi w Potrzebie”.