1. Rozpoczyna się Adwent. W niedziele godz. 8.40 Godzinki o Niepokalanym Poczęciu NMP, w tygodniu roraty – razem z Maryją czuwamy i oczekujemy przyjścia Zbawiciela – Mesjasza. Roraty w poniedziałek, środę, piątek o 6.00, we wtorek i czwartek o 7.00. W poniedziałek, środę i piątek po roratach zapraszamy na śniadanie do Sali Dolnej.
  2. Przez cztery niedziele Adwentu po mszy św. o godz. 11.00 spotkania dla rodziców dzieci komunijnych i bierzmowanych. Najlepiej przyjść ze swoimi dziećmi na mszę świętą, one mogą zostać na spotkaniu. Kto chciałby posłuchać słowa o małżeństwie i rodzinie także może przyjść na te spotkania.
  3. Od tego Adwentu we środy proboszcz zaprasza na kawę do kancelarii parafialnej. Od 16.00-18.00 można wpaść i pogadać nie tylko o spawach kancelaryjnych.
  4. Dziś taca na seminarium duchowne.
  5. W tym tygodniu 1 piątek i 1 sobota miesiąca. Wizyty u chorych w tym tygodniu nie będzie, dopiero przed Świętami. 
  6. prośba do radnych o rozniesienie opłatków na swoich odcinkach. Ofiary z opłatków na spłatę długu za organy, który wynosi 30.000 zł.