OGŁOSZENIA PARAFIALNE – IV Niedziela Adwentu „A”

  1. Wczoraj zakończyliśmy rekolekcje adwentowe, które prowadził ks. Janusz Gzik. Nagrałem jego nauki i może uda mi się jeszcze dziś zamieścić je na stronie internetowej i profilu FB parafii. Dziękuję za obsługę kuchni dla księdza rekolekcjonisty i spowiedników paniom ze wspólnoty neokatechumenalnej.  
  2. W poniedziałek i wtorek ostatnie roraty o godz. 6.00.
  3. Porządek liturgii w czasie Świąt:
  • Pasterka 24.12.2019 o północy. Taca z pasterki przeznaczona na „Fundusz Obrony Życia”. 
  • W Narodzenie Pańskie msze św. o godz. 9.00 i 11.00 i 17.00. 
  • W drugi dzień Świąt, w św. Szczepana msze św. o 9.00 i o 11.00 i 17.00. Po mszy o 17.00, czyli o godz. 18.00 tradycyjnie zapraszam na Wieczór Kolędowy. W drugi dzień Świąt taca na KUL i błogosławieństwo owsa. 
  • Święto św. Jana Apostoła i Ewangelisty 27 grudnia. Msze św. o godz. 9.00 i 18.00 z rozdawaniem poświęconego wina.
  • Program kolędy ogłoszę w czasie Świąt. 
  • 27.grudnia po mszy wieczornej zapraszam Radę Parafialną na spotkanie opłatkowe.
  • Dziś po mszy wieczornej, czyli o godz. 18.00 zapraszam na koncert organowy w wykonaniu naszego organisty pana Roberta Mazurkiewicza.