1. Dziś dodatkowa msza św. o godz. 13.00
  2. W Wielkim Poście w tygodniu od poniedziałku do piątku włącznie msza św. o godz. 6.00 z jutrznią.
  3. Zapraszam codziennie o godz. 20.00 na różaniec i koronkę o powstrzymanie epidemii koronawirusa. Modlitwa z naszego kościoła będzie transmitowana online na stronie parafii i profilu FB. Zachęcam do włączenia się w modlitwę całego Kościoła w Polsce, do łączności z wszystkimi, którzy o tej porze będą wołać o Boże miłosierdzie dla nas i całego świata. Zaczynamy o 20.00 choć abp Gądecki mówi o godz. 20.30, ponieważ po różańcu śpiewamy jeszcze koronkę i kończymy o 21.00 Apelem.
  4. Droga krzyżowa w piątek o godz. 18.30 po mszy o godz. 18.00, drogi krzyżowej dla dzieci i młodzieży nie będzie.
  5. Niech wszystkich Parafian chroni swym macierzyńskim płaszczem Patronka naszej Parafii Najświętsza Maryja Panna.