1. Ojciec św. Franciszek mianował nowego biskupa pomocniczego dla naszej archidiecezji. Został nim proboszcz z parafii św. Józefa w Lublinie ks. Adam Bab, który był także wikariuszem biskupim ds. młodzieży. (Przeczytać komunikat)
  2. Zapraszam na nabożeństwa majowe codziennie o godz. 18.00, w niedziele i święta przed mszą św. o godz. 9.00
  3. W przyszłą niedzielę rocznica Pierwszej Komunii Świętej o godz. 13.00. Proszę żebyśmy w przyszłą niedzielę wybrali się na inne godziny mszy świętych, żeby zostawić miejsce dla rodzin i gości dzieci rocznicowych. Spowiedź dzieci rocznicowych w piątek o godz. 19.00, potem sprzątanie kościoła. 
  4. Za dwa tygodnie 7.06.2020 bierzmowanie młodzieży z klasy 7 i 8 na dwóch mszach świętych o godz. 9.00 i 11.00 (ze względu na ograniczenia ilości osób w kościele). Bierzmowania udzieli bp Józef Wróbel. Znów prośba, żebyśmy wybrali się na inne godziny mszy świętych i pozostawili miejsce dla rodziców, świadków bierzmowania i rodzin bierzmowanych. Będą dodatkowe dwie msze św. o 7.00 i 15.00. Dziś po mszy o 17.00 spotkanie z rodzicami bierzmowanych w celu ustalenia spowiedzi, egzaminu przed bierzmowaniem i innych spraw organizacyjnych. 
  5. I Komunia święta w naszej parafii będzie w niedzielę 28.06.2020 
  6. Na następną niedzielę kościół sprzątają rodzice dzieci rocznicowych.
  7. Przypominam, że wprowadziliśmy dodatkową mszę św. w niedzielę o godz. 13.00 i do wakacji niech tak zostanie, później zadecydujemy, czy ją utrzymać. 
  8. Codziennie od poniedziałku do piątku o 20.30 odmawiamy różaniec o ustanie epidemii i jej skutków we wszystkich wymiarach naszego życia, by otworzyć się na dobro, które Bóg dla nas z tej sytuacji wyprowadzi. Jest transmisja na FB parafii.