1. Dziś Pierwsza Komunia Święta w naszej parafii. Przystąpiło do niej 14 dzieci. Od jutra rozpoczynamy Biały Tydzień, zapraszamy codziennie na godz. 18.00, by wraz z dziećmi przeżywać ich spotkanie z Chrystusem Eucharystycznym.
  2. Taca inwestycyjna przeznaczona na boczne ołtarze św. Jana Pawła II i kard. Wyszyńskiego z ubiegłej niedzieli wyniosła 2000 zł. Dziękuję także za wpłaty na konto parafialne przeznaczone na ten cel.
  3. W gablocie przed kościołem można zobaczyć wizualizację popiersia św. Jana Pawła II i kard. Wyszyńskiego oraz w drugiej gablocie informacje o rozpoczynającym się Tygodniu Maryjnym przygotowującym do odpustu Matko Bożej Płaczącej w katedrze 3 lipca. 2 lipca o 20.00 nabożeństwo wspólnot charyzmatycznych prowadzi praktycznie nasza parafia. Zapraszamy!
  4. Dziękuję strażakom za zreperowanie dachu na wieży kościelnej. Wiatr oderwał kawał blachy i groziło to nawet zniszczeniem poszycia wieży i niebezpieczeństwem jakiegoś wypadku.
  5. W tym tygodniu wypada I piątek i I sobota miesiąca. Spowiedź w piątek od 17.30, w sobotę na prośbę parafian zainteresowanych udziałem w I sobocie decydujemy się przenieść mszę i nabożeństwo na godz. 8.00 rano, spowiedź byłaby od 7.30. 
  6. Wizyta u chorych normalnie w piątek i w sobotę, chyba że ktoś ma obawę, to proszę o zgłoszenie, żeby jeszcze nie przyjeżdżać.