1. Przygotowujemy się do odpustu Narodzenia NMP (Matki Bożej Siewnej). W tym roku trudno jest organizować Dzień Dziękczynienia w takiej formie jak w latach ubiegłych ze względu na obostrzenia epidemiczne. Ponieważ już 12 lat nie było misji świętych, a powinny być co 10 lat, nasze dziękczynienie Panu Bogu będzie miało wymiar bardziej duchowy. Przygotowujemy misje święte, które rozpoczniemy 8 września, a więc we właściwy dzień Święta Narodzenia NMP (wtorek) i zakończymy w niedzielę 13 września uroczystym poświęceniem ołtarza św. Jana Pawła II i wniesieniem jego relikwii do kultu. Misje święte poprowadzi ks. dr Grzegorz Szubtarski, który u nas wiele lat pomagał w niedziele i święta. Misje mają na nowo rozpalić w nas żarliwą miłość ku Bogu i między nami a będzie pomagał nam w tym pomagał św. Jan Paweł II.
  2. Dziś po mszy św. o 17.00 spotkanie rady parafialnej. Serdecznie zapraszam radnych, dawno nie mieliśmy spotkania, a trzeba powziąć kilka istotnych decyzji przed zbliżającym się odpustem parafialnym, nowych wyzwań duszpasterskich i inwestycyjnych. 
  3. Dziś puszka na pomoc Bejrutowi.
  4. W tym tygodniu 26 sierpnia (środa) wypada Uroczystość NMP Częstochowskiej. Msze święte o godz. 9.00 i 18.00. Odpust w Kazimierzówce i Żabiej Woli.