Uroczystość Wszystkich Świętych 1.11.2020

  1. Wypominki można przynosić przez całą dzisiejszą niedzielę, po mszach świętych w przedsionku kościoła będzie specjalna skrzynka wrzutowa aż do ostatniej mszy św. Następnie w tygodniu codziennie do mszy św. o 18.00, oraz w kolejne niedziele aż do 15 listopada.
  2. W tym tygodniu wypada 1 piątek i sobota miesiąca. Spowiedź w piątek od 17.30, w sobotę od 7.30, a msza święta i nabożeństwo pierwszosobotnie o godz. 8.00. Wizyty u chorych w tym miesiącu nie będzie z uwagi na zagrożenie koronawirusem.
  3. Różaniec do Granic Nieba – w dniach od 1-8 listopada w naszym kościele o godz. 20.30 rozpoczynamy różańcem i kończymy Apelem Jasnogórskim. 

CEL:

a. Pokutujemy za wszystkie grzechy aborcji dokonane w Polsce.

b. Prosimy dusze czyśćcowe o modlitwę, ofiarowujemy odpusty,
c. Przepraszamy dzieci nienarodzone, przyjmujemy je do naszych rodzin i prosimy o modlitwę za nas.

Owocem tej wielkiej modlitwy Polaków może być przywrócenie nadziei, wiary i przyjęcie pokoju Bożego.