1. Przypominam, że od listopada wracamy do odprawiania mszy św. w tygodniu o godz. 18.00 tylko w sobotę o godz. 16.00, poniedziałek – dzień wolny.
  2. Przez cały miesiąc listopad można uzyskać odpust zupełny dla kogoś zmarłego odwiedzając w tym dniu cmentarz z modlitwą za zmarłych. 
  3. We środę 11 listopada – Święto Niepodległości. Msze św. jak w niedzielę o 9.00, 11.00 i o 17.00.
  4. 11.listopada o 17.00 msza święta o szczególne łaski, o dar potomstwa, o uzdrowienie z ciężkich chorób, o uzdrowienie duchowe rodzin, o uwolnienie ze zniewoleń duchowych i mocy złego ducha…za przyczyną patronki naszej parafii NMP oraz jej dwóch wielkich czcicieli i pomocników św. Jana Pawła II i Stefana kardynała Wyszyńskiego z udzieleniem błogosławieństwa relikwiami świętego Papieża. Intencje, gdyby ktoś chciał, by je odczytać będzie można złożyć przed mszą do skrzynki wrzutowej w przedsionku kościoła lub przynieść do zakrystii.
  5. Dziękuję za sprzątanie kościoła wspólnocie neokatechumenalnej.
  6. Taca wirtualna – na konto parafii. Jest nas mało w kościele a wydatki na utrzymanie parafii zostały na tym samym poziomie. Niech 5 przykazanie kościelne działa: troszczyć się o potrzeby wspólnoty Kościoła.