1. Odmawiajcie różaniec – to wezwanie Matki Bożej z Fatimy, Gietrzwałdu i z wielu innych miejsc objawień. Odmawiajcie różaniec, żeby zachować niezmącony umysł, który pośród coraz większego zamieszania w świecie nie przestaje widzieć Boga, który jest Panem historii i On prowadzi świat do Siebie, a finałem będzie powtórne przyjście Chrystusa. Teraz nadchodzi czas wielkiego oczyszczenia i dlatego wszystko, co było ukryte zacznie wychodzić na jaw, pokażą się prawdziwe zamysły ludzkich serc, żeby można było jasno widzieć i odróżnić dobro od zła. Maryja wzywa do modlitwy różańcowej. 
  2. Dziękuję za ofiary na utrzymanie parafii składane na tacę w kościele i tacę wirtualną wpłacaną na konto bankowe parafii. W ostatnim czasie na konto parafialne wpłaciło 5 rodzin.
  3. Za tydzień ostatnia niedziela roku liturgicznego – Chrystusa Króla Wszechświata. Za dwa tygodnie rozpoczynamy Adwent.
  4. Dziś ofiary składane do puszki przeznaczone na pomoc dla bezdomnych przez Caritas. Taca za tydzień przeznaczona na budownictwo sakralne w naszej diecezji.