1. Rozpoczyna się Adwent. W niedziele godz. 8.40 Godzinki o Niepokalanym Poczęciu NMP, w tygodniu roraty – razem z Maryją czuwamy i oczekujemy przyjścia Zbawiciela – Mesjasza. Roraty od poniedziałku do piątku o 6.00 rano.
  2. Od we piątki proboszcz zaprasza na kawę do kancelarii parafialnej. Od 16.00-18.00 można wpaść i pogadać nie tylko o spawach kancelaryjnych.
  3. Dziś taca na seminarium duchowne.
  4. W tym tygodniu 1 piątek i 1 sobota miesiąca. Spowiedź w piątek od 17.30, msza św. o 18.00, w sobotę spowiedź od 7.30, msza św. o godz. 8.00 a poniej nabożeństwo pierwszosobotnie z różańcem wynagradzającym za grzechy przeciw Matce Bożej. Wizyty u chorych w tym tygodniu nie będzie, dopiero przed Świętami. 
  5. Prośba do radnych o rozniesienie opłatków na swoich odcinkach. Moje kontakty z sanepidem w czasie mojej choroby na koronawirusa przekonują, że będąc w maseczkach, rękawicach ochronnych, krótkie spotkanie na zewnątrz przed drzwiami domu, bez kilkunastominutowego kontaktu fizycznego nie stanowi zagrożenia zarażenia wirusem. Codziennie chodzimy do sklepów, do pracy, przyjmujemy listonosza, kurierów. Ofiary z opłatków na główne drzwi do kościoła. Oczywiście opłatki można także wziąć bezpośrednio z zakrystii.