1. Wczoraj zakończyliśmy rekolekcje adwentowe, które prowadził ks. Tadeusz Czuk. Rekolekcje były transmitowane na profilu FB naszej parafii i można z nich skorzystać. Dziękuję za obsługę kuchni dla księdza rekolekcjonisty i spowiedników wspólnocie neokatechumenalnej. Dziękuję za wędliny, ciasta i inne dary na stół rekolekcyjny i na Święta. 
  2. Na sprzątanie kościoła na święta zadeklarowała się wspólnota neokatechumenalna.
  3. W tym tygodniu roraty o 6.00, ostatnie we czwartek 24.12.2020. 
  4. Porządek liturgii w czasie Świąt:
  • Pasterka 24.12.2018 o północy. Taca z pasterki przeznaczona na „Fundusz Obrony Życia”. 
  • W Narodzenie Pańskie msze św. o godz. 9.00 i 11.00, 12.30 i 17.00. 
  • W drugi dzień Świąt, w św. Szczepana msze św. o 9.00 i o 11.00, 12.30 i 17.00. Po mszy o 17.00, czyli o godz. 18.00 tradycyjnie zapraszam na Wieczór Kolędowy. W drugi dzień Świąt taca na KUL i błogosławieństwo owsa. 
  •  W Święto św. Jana Apostoła i Ewangelisty 27 grudnia wypada niedziela, dlatego obchodzona jest ona jako Niedziela Świętej Rodziny. Msze św. o godz. 9.00, 11.00, 12.30 i 17.00 z rozdawaniem poświęconego wina.
  • Kolędę w tym roku przenosimy na kwiecień, po świętach wielkanocnych. Nasz biskup odwołał tradycyjną formę kolędy, dał zgodę na inne formy zastępcze. Po konsultacjach z naszym dziekanem postanowiliśmy przenieść kolędę okres wielkanocny (o ile będzie już taka możliwość). Powstało sporo nowych domów i chętnie poświęcę te nowe domy na indywidualne zaproszenie właścicieli. Jeszcze powiem więcej szczegółów 27 grudnia w Niedzielę Świętej Rodziny.
  • Dziękuję za ofiary z opłatka – raczej wystarczy na pieniędzy na nowe drzwi do kościoła, które mam nadzieję, wkrótce będą zamontowane.