1. We środę Uroczystość Objawienia Pańskiego (Trzech Króli), msze święte w porządku niedzielnym o 9.00, 11.00, 12.30 i 17.00. Po mszy św. o 12.30 koncert kolęd w wykonaniu uczniów naszego ogniska muzycznego. Serdecznie zapraszamy rodziny z dziećmi! Będziemy uczestniczyli w czasie koncertu w wyjątkowym Orszaku Trzech Króli!
  2. W Trzech Króli taca na Krajowy Fundusz Misyjny. 
  3. Nasza parafia nawiązała kontakt z parafią Świętego Krzyża w Aleppo w Syrii, przekazaliśmy dzieciom z tej parafii dar od naszych dzieci pierwszokomunijnych 180 $. Ks. proboszcz Antoin Tahan był w 2018 roku w naszej parafii i nas zna. Przy tej okazji chciałbym, żebyśmy rozpoczęli akcję pomocy naszym braciom i siostrom z Aleppo. Wpłat będzie na konto z dopiskiem Aleppo.
  4. Odwiedziny chorych w piątek i w sobotę wg normalnego porządku. 
  5. Można nabyć płyty z kolędami TGD – 30 zł oraz scholi A Vista z Rudnika, która koncertowała w Nowy Rok w naszym kościele i jedna kolęda w ich wykonaniu jest na FB parafii – dowolna ofiara.