1. Dziś Niedziela Biblijna w Kościele Powszechnym. Mam nadzieję, że powoli smakujemy Słowo, zaczynamy Je słyszeć. To nie my mamy czytać Słowo Boże, ale Słowo Boża ma czytać nas, ma czytać nasze życie. Nie tyle my mamy Je interpretować, ile Słowo Chrystusa ma interpretować nas. Trzeba się przeglądać w Biblii jak w zwierciadle, trzeba dostrzec w Niej swój wizerunek, jak widzi się własne odbicie w czystym lustrze wód jeziora. Na stronie internetowej i profilu FB parafii przed każdą niedzielą pojawia się TV lectio divina jako pomoc, przygotowanie do niedzielnej liturgii Słowa. Zapraszam do korzystania. 
  2. Taca na ogrzewanie kościoła wyniosła 1500 zł, czyli dokładnie tyle, ile potrzebowaliśmy na zapłacenie faktury za gaz. Serdeczne Bóg zapłać. Dzisiejsza taca na seminarium duchowne. 
  3. Trwają prace remontowe w całej zakrystii, czyli w części mniejszej i większej. Zapraszam do składania ofiar na ten cel w zakrystii lub na stronie internetowej parafii, gdzie jest informacja o remoncie i w niej specjalny przycisk do składania darowizn.