1. Trwają prace remontowe w zakrystii. W tym tygodniu została położona nowa podłoga. Dziękuję Kółku Rolniczemu za dotację w wysokości 4000 zł na remont oraz Firmie KARYA z Lublina, której prezesem jest nasz parafianin Grzegorz Michalik za ofiarę 1000 zł na remont, także od chorych 200 zł. Teraz czas na malowanie i nowe meble do zakrystii.
  2. We czwartek 11 lutego Światowy Dzień Chorego. Msze święte z udzieleniem sakramentu namaszczenia chorych o 9.00 i 18.00.
  3. W pierwszą niedzielę Wielkiego Postu, czyli 21 lutego będzie transmitowana msza święta przez TVP Lublin z naszego kościoła, dlatego muszą ulec zmianie godziny pierwszych dwóch mszy, przesuwamy je o godzinę wcześniej, czyli msze będą o 8.00, 10.00 (transmisja), 12.30 i 17.00. Proszę powiadomić zwłaszcza tych, którzy zamawiali intencje.