V Niedziela Wielkanocna „B” 

  1. Rozpoczyna się miesiąc maj – szczególnie poświęcony NMP. Nabożeństwa majowe codziennie o godz. 18.00, w soboty o 16.00 a w niedziele przed mszą o godz. 9.00.
  2. Miałem nadzieję, że po Wielkanocy uda się Was odwiedzić w domach z kolędą, niestety ze względu na ciągle obowiązujące restrykcje może dobrym wyjściem będzie połączenie poświęcenia pól i błogosławienia rodzin i domów. Dziś poświęcenie będzie stacjonarne, tzn. w kościele, ale za tydzień msza św. na powietrzu i ruszymy z procesją. Przed ołtarzem i w kościele będzie odpowiednia puszka na składanie ewentualnych ofiar kolędowych w kopertach z przeznaczeniem na remont zakrystii. Pierwsze poświęcenie będzie dziś o godz. 17.00 dla Wilczopole-Kolonia. Następne w sobotę 8 maja o godz. 18.00 na Klinach a w przyszłą niedzielę o 15.00 na Komasacji. Następne podam w przyszłą niedzielę.
  3. W piątek wypada I piątek miesiąca, spowiedź od 17.30 i msza św. a po niej nabożeństwo pierwszopiątkowe i majówka. Wizyta u chorych 7-8.05.2021.
  4. Szkolny Klub Wolntariatu działający w naszej szkole organizuje akcję charytatywną na rzecz dzieci w Aleppo z okazji zbliżającego się Dnia Dziecka. Akcja „Wilczopole dla Aleppo – Dzieci – Dzieciom”. W ramach akcji planowany jest kiermasz biżuterii, ozdób, dekoracji oraz słodkości wykonanych przez samych uczniów. Kiermasz planowany jest na przyszłą niedzielę po Mszach Święty. Dochód ze sprzedaży zostanie przekazany dla dzieci w Aleppo. Serdecznie zapraszamy do wsparcia naszej akcji. 
  5. W ubiegłym tygodniu wysłałem od nas kolejny dar dla braci i sióstr z Aleppo 320$.