1. Dziś dzień I Komunii Świętej w naszej parafii. Od jutra rozpoczynamy Biały Tydzień. We środę dzieci pierwszokomunijne odbędą pielgrzymkę do sanktuarium MB Płaczącej w lubelskiej katedrze. Msza św. o godz. 17.00 i zwiedzanie katedry. We czwartek dzieci będą uczestniczyły w procesji Bożego Ciała, Biały Tydzień dzieci zakończą w piątek, który jest pierwszym piątkiem miesiąca i mam nadzieję, w ten sposób rozpoczną odprawianie I piątków miesiąca.
  2. Od wtorku nabożeństwa czerwcowe codziennie o godz. 18.00, w soboty o 16.00 a w niedziele przed mszą o godz. 9.00.
  3. Boże Ciało we czwartek. Msze o 9.00, po mszy św. o 11.00 udamy się z procesją eucharystyczną pod krzyż na początku Klin i powrócimy do kościoła. I ołtarz będzie przy posesji p. Sawickich, II ołtarz pod krzyżem, III przy posesji p. Studzińskich i IV przy kościele. Ołtarze przy posesjach niech przygotują ich właściciele i sąsiedzi, II ołtarz Kliny i przy kościele niech przygotuje Wilczopole Las. Bardzo proszę druhów strażaków o zabezpieczenie i prowadzenie procesji, a dzieci komunijne, rocznicowe i inne chętne dzieci do sypania kwiatów. 
  4. W tym tygodniu wypada I piątek i sobota miesiąca. Spowiedź w piątek od 17.30, msza o 18.00, w sobotę o 7.30 i msza z adoracją i nabożeństwem pierwszosobotnim 0 godz. 8.00.
  5. Spowiedź dzieci rocznicowych w piątek o 19.00, potem rozpoczynamy przygotowanie kościoła na rocznicę komunii.
  6. Wizyta u chorych w piątek normalnie, a tych chorych, których odwiedzam w sobotę muszę odwiedzić częściowo w piątek (mieszkających przy drodze powiatowej), pozostałych w sobotę. (nagrania w TVP Lublin).
  7. Taca na ogrzewanie kościoła w ubiegłą niedzielę wyniosła 1500 zł. 
  8. Dziękuję za sprzątanie kościoła i prace wokół kościoła rodzicom dzieci pierwszokomunijnych. Do sprzątania kościoła zapraszam rodziców dzieci rocznicowych: