1. Rozpoczynają się wakacje. Po konsultacjach z radą parafialną podjęliśmy decyzje, że w czasie wakacji wracamy do trzech mszy św. w niedziele, czyli 9.00, 11.00 i 17.00. Nie będzie mszy św. o godz. 12.30 przez wakacje, wrócimy do niej od września, kiedy ze stałą pomocą będą u nas oo. Redemptoryści.
  2. W lipcu i w sierpniu msze św. w tygodniu będą we środę i w piątek, chyba że ktoś chciałby zamówić intencje w inny dzień, to oczywiście jest to możliwe.
  3. W tym tygodniu wypada 1 piątek i sobota miesiąca. Spowiedź w piątek od 17.30, msza św. o 18.00, w sobotę spowiedź od 7.30, msza św. o godz. 8.00. Wizyta u chorych w piątek normalnie, tych chorych, których odwiedzam w sobotę, odwiedzę w poniedziałek, ponieważ w sobotę mam nagrania w TVP Lublin do programu „Klucze wiary”.
  4. Do sprzątania kościoła na następną niedzielę zapraszam panie z Wilczopola Komasacji.