1. Siostry z kół różańcowych ufundowały figurę św. Józefa, która przybyła do nas w ubiegły poniedziałek z Italii. Wykonana z białego marmuru. Kółka różańcowe ofiarowały na figurę 2540 zł. Mieliśmy dokonać poświęcenia figury w ubiegłą niedzielę, zaraz po akcie zawierzenia Polski św. Józefowi przez nasz episkopat, ale figura przyszła dopiero w poniedziałek, więc dokonamy tego dzisiaj.
  2. Przypominam, że w każdą niedzielę od 15.00-17.00 jest wystawienie Najświętszego Sakramentu i można przyjść na adorację.
  3. Dziś o godz. 18.00 kolejny koncert organowy. Występuje Mariusz Ryś, z Tarnobrzegu. W programie utwory Bacha, Reinbergera i innych.
  4. Kolejne przygotowanie do bierzmowania w najbliższy piątek o godz. 19.00.
  5. Mamy dużą ilość ubrań i butów dla dzieci ofiarowanych przez pewną rodzinę. Chcemy je ofiarować dla parafii katolickiej w Belgradzie (Serbia), gdzie proboszczem jest ks. Grzegorz Chudek, który gościł u nas w końcu września. Trzeba te ubrania posegregować i przeprać. Worki z ubraniami są wystawione przed garażem z tyłu kościoła. To nie są duże worki. Prośba, by rodziny, które by mogły to zrobić podjechały czy podeszły za kościół i zabrały tyle, ile są w stanie zrobić. W końcu listopada przygotowalibyśmy transport do Belgradu.