1. Przypominam, że od listopada wracamy do odprawiania mszy św. w tygodniu o godz. 18.00 tylko w sobotę o godz. 16.00, poniedziałek – dzień wolny.
  2. Przez cały miesiąc listopad można uzyskać odpust zupełny dla kogoś zmarłego odwiedzając w tym dniu cmentarz z modlitwą za zmarłych. 
  3. We czwartek 11 listopada – Święto Niepodległości. Msze św. jak w niedzielę o 9.00, 11.00 i o 17.00. 
  4. W przyszłą niedzielę (druga niedziela miesiąca) o 17.00 msza święta o szczególne łaski, o dar potomstwa, o uzdrowienie z ciężkich chorób, o uzdrowienie duchowe rodzin, o uwolnienie ze zniewoleń duchowych i mocy złego ducha…za przyczyną patronki naszej parafii NMP oraz jej dwóch wielkich czcicieli i pomocników św. Jana Pawła II i bł. Stefana kardynała Wyszyńskiego z udzieleniem błogosławieństwa relikwiami świętego Papieża. Intencje, gdyby ktoś chciał, by je odczytać będzie można złożyć przed mszą do skrzynki wrzutowej w przedsionku kościoła lub przynieść do zakrystii, będzie też koszyk pod figurką MB.
  5. 28 listopada po południu planujemy wyruszyć z pomocą dla parafii św. Józefa Robotnika w Belgradzie (Serbia). Można od jutra przynosić zapakowane ubrania dziecięce, które wzięliście do prania, można przynosić jakieś dobre rzeczy dziecięce – ubrania, buty, gdyby jakaś rodzina miała, by się podzielić. Można przynosić także trwałą żywność i środki czystości. 
  6. Zapraszam na adorację Najświętszego Sakramentu – w każdą niedzielę w godz. 15.00-17.00. Można przemodlić wiele spraw osobistych, rodzinnych i uspokoić serce, znaleźć dobre rozwiązania problemów. Od dziś już nie będzie prób muzyków, więc będzie można posiedzieć w ciszy.