1. Rozpoczyna się Adwent. O godz. 8.30 Godzinki o Niepokalanym poczęciu NMP, w tygodniu roraty, czyli msza o Matce Bożej w Adwencie – razem z Maryją czuwamy i oczekujemy przyjścia Zbawiciela – Mesjasza. Roraty w tym roku codziennie od poniedziałku do soboty o 6.00. Wyjątkiem będzie ta sobota, ponieważ jest to 1 sobota miesiąca, dlatego roraty będą o godz. 8.00. Nie dałem rady przygotować świeczek na roraty, dlatego prośba, by każdy przygotował swój lampion, swoją świecę roratnią z jakąś osłonką na kapiący wosk.
  2. W 4 kolejne niedziele Adwentu po mszy św. o godz. 12.30 spotkania dla rodziców dzieci komunijnych. Najlepiej przyjść ze swoimi dziećmi na mszę świętą, one mogą zostać na spotkaniu. 
  3. Dziś po mszy o 11.00 spotkanie z rodzicami młodzieży do bierzmowania. 
  4. Od przyszłej niedzieli przygotowujemy się na uroczyste zawierzenie naszej parafii św. Józefowi. Kończy się Rok św. Józefa. Na wszystkich mszach św. ojcowie redemptoryści będą głosili kazania oraz w poniedziałek i wtorek na roratach, a we środę 8.grudnia w Niepokalane Poczęcie NMP dokonamy poświęcenia parafii św. Józefowi na mszach świętych o 6.00, 9.00 i 18.00.
  5. W tym tygodniu 1 piątek i sobota miesiąca. Na 1 piątek zapraszam na godz. 6.00 rano, mszy o 18.00 nie będzie, 1 sobota normalnie. Wizyta u chorych będzie w poniedziałek i wtorek 13 i 14 grudnia.
  6. Dzisiejsza taca na seminarium duchowne.
  7. Dziś poświęciliśmy opłatki. Proszę radnych o pobranie opłatków i dostarczenie ich do domów na swoich odcinkach. Ofiary będą przeznaczone na remont nagłośnienia w kościele, które jest już bardzo przestarzałe.