III Niedziela Wielkiego Postu „C”

  1. W tym tygodniu w piątek Uroczystość Zwiastowania Pańskiego. Msze św. o godz. 9.00 i 18.00. W związku z Apelem Episkopatu Polski, by wszystkie parafie w Polsce włączyły się w jedności z Papieżem Franciszkiem w Akt Zawierzenia Rosji, Ukrainy i całego świata Niepokalanemu Sercu Maryi i by o godz. 17.00 trwać razem z papieżem na modlitwie – zapraszam na godz. 17.00 na różaniec. Odmówimy trzy części różańca: I część niech poprowadzą kółka różańcowe, II część wspólnota neokatechumenalna i III część Przyjaciele Oblubieńca. Zakończymy Aktem Zawierzenia i rozpocznie się msza św. Po mszy św. droga krzyżowa dla dorosłych. Droga krzyżowa dla dzieci o 16.30, czyli przed różańcem. Musimy być punktualni, w przeciwnym wypadku program może ulec przesunięciom czasowym, a to byłoby niewskazane. 
  2. Taca na ogrzewanie kościoła wyniosła 1850,00 zł. 
  3. Rekolekcje wielkopostne w naszej parafii będą przed niedzielą palmową czwartek-sobota 07-09.04.2022. Poprowadzą oo. Redemptoryści.