OGŁOSZENIA PARAFIALNE – Niedziela Trójcy Najświętszej „C”
12.06.2022

  1. We czwartek Uroczystość Bożego Ciała. Msze Św. o godz. 9.00 i 11.00 i 17.00. Po mszy o godz. 11.00 wyruszymy z procesją Bożego Ciała pod remizę na Wilczopolu Kolonii i powrócimy do kościoła. I ołtarz będzie przy posesji p. Chrząstowskich (przygotuje Legion Maryi), II ołtarz przy remizie, który niech przygotuje brać strażacka, III przy szkole niech przygotują nauczyciele, pracownicy ze szkoły i IV przy kościele niech przygotuje Majdan Mętowski I Piotra Chrząstowskiego.
  2. Dziś festyn rodzinny przygotowany przez szkołę i rodziców. P mszy o godz. 11.00 wyruszymy z orszakiem na boisko, odbędzie się część oficjalna przygotowana przez Gminę Głusk: otwarcie nowego boiska i placu zabaw dla dzieci, poświęcenie obu obiektów i wspólna zabawa. Dochód przeznaczony na wsparcie operacji małego Olusia Mańko.
  3. Organizujemy oazę dla dzieci i młodzieży w Górecku Kościelnym od 01-05. Sierpnia 2022. Program duchowy i rekreacyjny poprowadzi ekipa z Diecezjalnego Centrum Ruchu Światło-Życie w Lublinie. Zapraszamy dzieci od III klasy wzwyż, po I komunii świętej. Zapisy w zakrystii lub u pani Ewy Szalast, mamy bliźniaczek z III klasy.
  4. Dzisiejsza taca na seminarium duchowne.
  5. Dziś o godz. 18.00 pierwszy z dwóch koncertów organowych „Koncerty organowe w Roku Polskiego Romantyzmu”. Dziś gra Jerzy Kukla, za tydzień Michał Kopyciński.