1. W tym roku odpust parafialny Narodzenia NMP (MB Siewnej) 8 września. Środa 7.09.2021 (dzień spowiedzi)

8.30 spowiedź

9.00 msza św.

18.30 spowiedź

19.00 msza św. za zmarłych w ciągu roku od minionego odpustu.

Czwartek 8.09.2021 (odpust)

9.00 msza św.

12.00 suma odpustowa z procesją

19.00 msza św. ku czci MB Patronki Parafii z aktem zawierzenia.

20.00 Procesja z figurą MB do remizy i wrócimy do kościoła.

Przygotowanie do odpustu i odpust prowadzą oo. Redemptoryści.

  • Dzień Dziękczynienia w przyszłą niedzielę 11.09.2022. Po mszy św. o 12.30 przejdziemy z korowodem na boisko za szkołą. Będzie wiele atrakcji jak znamy i pamiętamy. Prośba o włączenie się do organizacji Dnia Dziękczynienia. Potrzeba dużo ciasta, pierogów, chleba upieczonego i innych potraw, każda rodzina niech o czymś pomyśli. Fanty na loterię fantową można przynosić do czwartku do przedsionka kościoła czy do zakrystii. Proszę, postarajcie się coś z serca od siebie dać jako dziękczynienie Bogu za ten miniony rok, każdy ma za co dziękować.
  • Z serca zapraszam Koła Gospodyń Wiejskich z naszej parafii o włączenie się w Dzień Dziękczynienia.
  • Piękna wiadomość: Instytut Prymasowski zaprasza nas po odbiór relikwii bł. Stefana Wyszyńskiego. Jutro chciałbym pojechać po relikwie.