1. Wczoraj zakończyliśmy rekolekcje adwentowe, które prowadził ks. Jerzy Krawczyk, moderator diecezjalny Ruchu Światło-Życie. Dziękuję za pierogi paniom a Majdanu, tradycyjnie wędliny od pana Romana Samborskiego, ciasto i inne paniom Danucie Gustaw, Marcie Skibie, siostrom Piaseckim, Renacie Bieleckiej, za obsługę kuchni Marcie Bolibok, Annie Dyzmie i Marii Studzińskiej dla księdza rekolekcjonisty i spowiedników. Dziękuję każdej i każdemu z was za włączanie się w budowanie wspólnoty parafialnej.
  2. Dzieci i młodzież ze szkoły podstawowej będą do południa sprzedawali przed kościołem stroiki świąteczne, które własnoręcznie zrobili.
  3. Dziękuję za sprzątanie kościoła paniom: Studzińska Teresa, Zalewska Krystyna, Zalewska Aleksandra, Bolibok Magdalena, Zalewski Henryk. Dziękuję panom za odśnieżanie parkingu i kościoła. Ofiara na wystrój żłóbka ofiarę 110 zł. Dekorację świąteczną kościoła i sprzątanie zrobimy młodzieżą szkolną. Zapraszam młodzież we czwartek na godz. 18.00. 
  4. W tym tygodniu roraty o 6.00, ostatnie w sobotę 24.12.2022. 
  5. Odwiedziny chorych w piątek 23.12.2022 od rana, część chorych odwiedziłem w ubiegły piątek.
  6. Porządek liturgii w czasie Świąt:
  • Pasterka 24.12.2022 o północy. Taca z pasterki przeznaczona na „Fundusz Obrony Życia”. 
  • W Narodzenie Pańskie msze św. o godz. 9.00 i 11.00, 12.30 i 17.00. 
  • W drugi dzień Świąt, msze św. o 9.00 i o 11.00, 12.30 i 17.00. Po mszy o 17.00, czyli o godz. 18.00 tradycyjnie zapraszam na Wieczór Kolędowy. W drugi dzień Świąt taca na KUL i błogosławieństwo owsa. 
  •  W święto św. Jana Apostoła i Ewangelisty 27 grudnia msze św. o godz. 9.00 i 18.00 z rozdawaniem poświęconego wina.
  • Kolędę w tym roku planuję zrobić normalnie. Więcej szczegółów 26 grudnia w drugi dzień świąt Narodzenia Pańskiego.