1. W Wielkim Poście Kościół zaleca trzy praktyki: post, modlitwę i jałmużnę. 
  2. Zapraszam od jutra, od poniedziałku do piątku na poranną mszę św. z jutrznią o godz. 6.00, przed pracą i codziennymi obowiązkami. Modlitwa psalmami, cicha osobista modlitwa i msza św. Całość ok. 45 min. 
  3. Droga krzyżowa w piątek dla dzieci o 16.30, dla dorosłych o 18.30 po mszy św. o 18.00.
  4. Jałmużna – można ją wrzucać do puszki wiszącej na ścianie w przedsionku kościoła. „Jałmużna zakrywa wiele grzechów”. Mamy swoich ubogich, którzy potrzebują wsparcia, wspieramy także parafię Krzyża Świętego w Aleppo w Syrii. Ofiary można wrzucać do puszki w przedsionku kościoła z karteczką Aleppo lub Syria lub wpłacać na konto parafii z takim dopiskiem). 
  5. Zachęcam do podjęcia konkretnych wyrzeczeń – postu – i wprowadzania w tę praktykę dzieci i młodzież.
  6. W tym tygodniu 1 piątek i sobota miesiąca. W piątek msza św. o godz. 18.00 a w sobotę o 8.00. Wizyta u chorych normalnie.
  7. Przypominamy się z 1,5% na Dobry Siew. Na naszej stronie parafii jest dostępny program do rozliczania podatku z gotowym wypełnieniem 1,5% na Dobry Siew lub jeśli ktoś rozlicza się w inny sposób-jest tam nr KRS potrzebny do przekazania 1,5%.
  8. W tym tygodniu wysłaliśmy do Aleppo 1760$ od naszej parafii i z Fajsławic 3200$ łącznie 4960$. 
  9. W przyszłą niedzielę taca na seminarium