1. Czas się obudzić, już trzeci tydzień Wielkiego Postu. Zapraszam od poniedziałku do piątku na poranną mszę św. z jutrznią o godz. 6.00. Tylko 35 min. Droga krzyżowa w piątek dla dzieci o 16.30, dla dorosłych o 18.30 po mszy św. o 18.00. Przypominam o jałmużnie wielkopostnej.
  2. Na naszej stronie parafii jest dostępny program do rozliczania podatku z gotowym wypełnieniem 1,5% na Dobry Siew lub jeśli ktoś rozlicza się w inny sposób-jest tam nr KRS potrzebny do przekazania 1,5%.
  3. W przyszłą niedzielę taca na ogrzewanie kościoła. Jest faktura za całość, czyli kościół i plebania za 2 miesiące 5000,00 zł.
  4. W przyszłą niedzielę na mszach świętych do południa będziemy gościli młodzież, która poprowadzi muzycznie nasze liturgie, po mszy św. będą zbierali do puszki ofiary na wyjazd na Światowe Dni Młodzieży z papieżem Franciszkiem w Lizbonie. W ten sposób starają się samodzielnie pokryć koszty wyjazdu.
  5. Puszka na wsparcie misjonarzy „ad gentes” z ubiegłej niedzieli – zebraliśmy 920 zł.
  6. Rekolekcje w naszej parafii 30.03-01.04.2023 przed niedzielą palmową. Głosi ks. Sławomir Laskowski, proboszcz z MB Królowej Polski w Lublinie.