1. We czwartek Uroczystość Bożego Ciała. Msze Św. o godz. 9.00 i 11.00 i 17.00. Po mszy o godz. 11.00 wyruszymy z procesją Bożego Ciała pod krzyż na początku Klin i powrócimy do kościoła. I ołtarz będzie przy posesji p. Sawickich, II ołtarz pod krzyżem, III przy posesji p. Studzińskiego Jerzego i IV przy kościele. Ołtarze przy posesjach niech przygotują ich właściciele i sąsiedzi, II ołtarz Kliny i przy kościele niech przygotuje Wilczopole Las. Bardzo proszę druhów strażaków o zabezpieczenie i prowadzenie procesji, a dzieci komunijne, rocznicowe i inne chętne dzieci do sypania kwiatów.
  2. W piątek wyjeżdżamy z dziećmi komunijnymi na pielgrzymkę do Matki Bożej do Kodnia, po drodze zwiedzimy kościoły i monastyry trzech tradycji chrześcijańskich obecnych na naszej Ziemi Lubelskiej: w Jabłecznej monartyr prawosławny, w Kostomłotach cerkiew grekokatolicką, zabytkowy kościół katolicki i kompleks kościelny w Hannie.
  3. W Boże Ciało tradycyjnie wielki koncert Jednego Serca Jednego Ducha godz. 19.00-22.30 w Parku Sybiraków w Rzeszowie.