1. Dziś żegnamy o. Tomasza Mulara, redemptorystę, który posługiwał w naszej parafii 3 lata. Po 16 latach pobytu na placówce w Lublinie otrzymał dekret przełożonych i przenosi się do Skarżyska Kamiennej. Mamy nadzieję, że dostaniemy od nowego przełożonego domu oo. Redemptorystów zastępcę o. Tomasza. Decydujący będzie wtorek. Trzeba się modlić.
  2. Dzisiejsza taca na seminarium duchowne.
  3. We czwartek Oktawa Bożego Ciała. Po mszy św. o godz. 18.00 procesja eucharystyczna wokół kościoła. Do organizacji i prowadzenia procesji zapraszam wszystkich chętnych, lektorów i ministrantów; zapraszam wszystkie dziewczynki chętne do sypania kwiatów. Proszę o przygotowanie ołtarzy: I na wewnętrznym parkingu za kościołem wspólnota „Przyjaciele Oblubieńca”, II na przejściu do p. Gorzelów Kółka Różańcowe, III przy figurze MB Droga Neokatechumenalna i IV przy krzyżu misyjnym Majdan Mętowski I.
  4. W piątek Uroczystość Najświętszego Serca pana Jezusa – odpust w parafii na ul. Kunickiego. Główna msza św. o godz. 18.00. W tym dniu nie obowiązuje post od pokarmów mięsnych.
  5. W sobotę Niepokalanego Serca Maryi.
  6. W przyszłą niedzielę taca inwestycyjna. Trzeba zbierać fundusze na remont ścian wewnątrz kościoła, remont dzwonów, z których jeden już nie pracuje, a drugi też ledwie się odzywa, mamy bardzo stare nagłośnienie, które od czasu do czasu sygnalizuje, że czas na wymianę.
  7. W przyszłą niedzielę w godz. 13.00-17.00 festyn rodzinny organizowany przez szkołę. Mnóstwo atrakcji i super jedzenie.