XXXI Niedziela zwykła „A”

  1. Dziś niedziela KSM-owa w naszej parafii. Dziękujemy za młodzieżowy „raban” ks. Krzysztofowi Krzaczkowi i ekipie młodych z Katolickiego Stowarzyszenia Młodzieży. Mamy nadzieję, że zrodzi się grupa KSM-owa w naszej parafii. Dziś, po mszy o 12.30 spotykają się z młodzieżą przygotowującą się do bierzmowania i ich rodzicami.
  2.  W sobotę Dzień Niepodległości. Msze św. o 9.00, 11.00 i 16.00 (ponieważ jest to sobota, a w soboty msze są o 16.00). 
  3. Dziękuję za przygotowanie kościoła: mieszkańcom osiedla za szkołą strona prawa. Dziękuję za kwiaty, które mamy nadzieję będą na dłużej. Do przygotowania kościoła na następną niedzielę zapraszam panie z domu: Jagitka, Stasiak, Dyzma. 
  4. Dziękujemy pewnemu małżeństwu za dar ołtarza w postaci nowego gongu o trzytonowym brzmieniu.
  5. Dziękuję panu Darkowi Szklarzowi za jego wkład w wymianę bezpiecznika z 50A na 40A i zorganizowanie całej dokumentacji. W piątek podpisałem w PGE nową umowę na dostawę prądu, dzięki czemu będą oszczędności ok. 100 zł na każdej fakturze.