1. Od poniedziałku do piątku włącznie na 6.30 na jutrznię przy wystawionym Najświętszym Sakramencie. W piątki po mszy św. o 18.00 wystawienie Najświętszego Sakramentu i możliwość adoracji do 20.00.
  2. Nabożeństwa majowe codziennie o godz. 18.00, w soboty o 16.00 a w niedziele przed mszą o godz. 9.00.
  3. W tym tygodniu w piątek bierzmowanie, którego udzieli młodzieży z klasy 7 i 8 ks. Bp Adam Bab. We czwartek o 19.00 spowiedź przed bierzmowaniem.
  4. Dziękuję za przygotowanie kościoła na dzisiejszą niedzielę: Kozieł Agnieszka, Kozieł Karolina, Małgorzata Siudziak, Rodzina Tylców. Ofiarę na kwiaty dały: Kozieł Agnieszka, Siudziak Małgorzata, Grzanka Elżbieta, Rodzina Tylców. Pozostało jeszcze 100 zł. Do przygotowania kościoła na następną niedzielę zapraszam bierzmowanych.
  5. Dzisiaj taca na budownictwo sakralne w naszej archidiecezji.
  6. W przyszłą niedzielę 19 maja w naszej parafii będą rozprowadzone Kremówki Papieskie przez młodzież z KSM, które są cegiełką wsparcia finansowego Spotkania Młodych Archidiecezji Lubelskiej. Kremówki w niedzielęnad ranem przyjeżdżają do Lublina z Wadowic i trafiają do nas w cenie 8 zł za sztukę. Dodatkiem do kremówek będą Broszury z mało znanymi historiami z życia św. Jana Pawła 2. Serdecznie zachęcamy do wsparcia SMALu.
  7. W tym tygodniu kończymy prace przy wieży kościoła. Trwają prace przy remoncie dzwonów, trzeba wymienić całą elektronikę, ponieważ po prawie 30 latach, kiedy zostały zamontowane dzwony sterowanie jest zrobione na zupełnie innej elektronice. Niestety, są to kosztowne rzeczy. Dziękuję za indywidualne ofiary na remont wieży. W przyszłą niedzielę taca inwestycyjna.
  8. Komunia święta w naszej parafii 26 maja o godz. 11.00. Dlatego następna msza św. O 12.30 będzie przesunięta na godz. 13.00. Rocznica Komunii św. 2 czerwca.